Για την πρόκληση του Πανευρωπαϊκού Πρωταθλήματος δηλώνει πανέτοιμος ο Α.Σ. Ευρυτανίας (Fight Club Zarmakoupis),. Συγκεκριμένα οι: Σεμέλη Ζαρμακούπη, Κωνσταντίνα Αρωνιάδα, Αλεξάνδρα Δροσίνη, Οδυσσέας Γραμματίκας, Μαρία Κονιαβίτη και Χαράλαμπος Μπαρμπούτης(2 αθλητές και 4 αθλήτριες) και οι προπονητές Νίκος και Σταύρος Ζαρμακούπης θα αναχωρήσουν σε λίγες ώρες με την αποστολή της Εθνικής kick boxing για το Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα εφήβων-νεανίδων, που θα πραγματοποιηθεί στο Gyor της Ουγγαρίας από τις 23 Αυγούστου έως τις 1 Σεπτεμβρίου.
Μεγάλη ελπίδα του συλλόγου και της χώρας για ένα ακόμη μετάλλιο αποτελεί φυσικά η Παγκόσμια και Ευρωπαϊκή πρωταθλήτρια Σεμέλη Ζαρμακούπη.
Μεγάλη ελπίδα του συλλόγου και της χώρας για ένα ακόμη μετάλλιο αποτελεί φυσικά η Παγκόσμια και Ευρωπαϊκή πρωταθλήτρια Σεμέλη Ζαρμακούπη.
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://4.bp.blogspot.com/-nkSt-p3Dr1o/WQUB2BycfmI/AAAAAAAD1GE/A4iNDGNVEfgO4BjK3-WVZyW9lap5X1ZxACLcB/s1600/afthentikon-cam1.gif)