Στο πρωτάθλημα της Β΄ ΕΠΣ Αθήνας αγωνίστηκε πέρυσι ο Μάκης Κωστής. Ο 35χρονος μεσοαμυντικός συμμετείχε με την φανέλα του ΠΑΣ Γαλάτσι. Ο Ευρυτάνας άσος έχει παρουσίες σε επαγγελματικές κατηγορίες(60 συμμετοχές σε Β΄ και Γ΄ Εθνική με δυο γκολ) Στην Ευρυτανία έχει παίξει στον ΑΠΟΚ, στην Μυρίκη και στον Άγιο Προκόπιο, ενώ οι υπόλοιπες ομάδες που αγωνίστηκε είναι οι: Σκόντα Ξάνθη, Λεωνίδιο, Αθηναικός, Ηλυσιακός, Ανδρούτσος Γραβιάς, Σαρωνικός Αίγινας, Χανιά, Μέγας Αλέξανδρος Αγίου Αθανασίου, Τερψιθέα, Α.Ε. Ηράκλειο, Πανθησειακός και Δόξα Μουρικίου.
![](https://1.bp.blogspot.com/-grNZRFRydK0/WYMwIA5e55I/AAAAAAAD-QU/KVV3DzGVpdk2N_MoK4SSI14ys1n_TnssQCLcBGAs/s1600/b2.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)