![](http://4.bp.blogspot.com/-p2GIqKUH9s8/VMzkNirH3zI/AAAAAAACXqE/6KNz5gIbpRE/s1600/FIFA1.jpg)
Τουρνουά Fifa 15 διοργάνωσε «Το Στέκι» τις προηγούμενες ημέρες, στο οποίο συμμετείχαν 16 συνολικά άτομα Οι 16 συμμετέχοντες χωρίστηκαν σε 4 ομίλους. Από αυτούς προκρίθηκαν οι δυο πρώτοι στα προημιτελικά στους αγώνες νοκ-άουτ.
Νικητής αναδείχτηκε ο Γιάννης Καγκαράς, που επιβλήθηκε με 3-2 του Μπάμπη Παπαιωάννου στον μεγάλο τελικό. Συμμετείχαν οι: Πάνος Ελευθερίου, Γιώργος Παπαστάθης, Χρήστος Λιάγκος
Γιώργος Γαβρίλης(Α΄ Όμιλος), Θανάσης Ζαρκάδας, Βασίλης Λιάγκος, Ανέστης Κοράκης, Γιάννης Καγκαράς(Β΄ Όμιλος), Λάμπρος Αναγνωστόπουλος, Χρήστος Ανδρεάκης, Ηλίας Μυρισιώτης, Άρης Νταβαρίνος(Γ΄ Όμιλος), Γιάννης Λιάγκος, Δημήτρης Τσιγαρίδας, Βαγγέλης Αριστοτέλους και Μπάμπης Παπαϊωάννου. Από την φάση των ομίλων προκρίθηκαν οι: Γιώργος Γαβρίλης, Γιάννης Λιάγκος, Άρης Νταβαρίνος, Θανάσης Ζαρκάδας, Μπάμπης Παπαϊωάννου, Χρήστος Ανδρεάκης, Γιάννης Καγκαράς και Χρήστος Λιάγκος.
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-iziUPztVc14/VI76IwascWI/AAAAAAACTC0/SUGAko_hJyk/s1600/kokotinisdiaf2.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-BlVCrg_XokE/UkIL8kMG7qI/AAAAAAABc_I/rM65Po9nQvs/s1600/lappas2.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-DjwvnfJI8J8/TXu7fvKlPNI/AAAAAAAAAiU/EZVs4__P_bk/s1600/cinematel.gif)