Την παροικία των φοιτητών μεγάλωσε ο Αίολος. Ενέταξε στο δυναμικό του τον 18χρονο πρωτοετή στο ΤΕΙ Δασοπονίας Σάββα Χαλκίδη, που κατάγεται από τον νομό Πιερίας. Μάλιστα ο ποδοσφαιριστής έκανε ντεμπούτο στο παιχνίδι με την Ποταμιά, αγωνιζόμενος σε ολόκληρο το 90λεπτο στο δεξί άκρο της άμυνας. Η προηγούμενη του ομάδα ήταν ο Γ.Α.Σ. Ατρόμητος Κατερίνης Μυλαυλάκου-Παραδείσου που συμμετέχει στο πρωτάθλημα της Β΄ ΕΠΣ Πιερίας.
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)