Μια περίπου εβδομάδα απέμεινε για την έναρξη του πρωταθλήματος της Γ΄ ΕΣΚΑΣΕ. Ο Γ.Σ. Άτλας θα συμμετάσχει για 2η σερί σαιζόν με στόχο να καταφέρει αυτό που έχασε πέρυσι στις λεπτομέρειες, δηλαδή την άνοδο στην παραπάνω κατηγορία. Την τεχνική υποστήριξη έχει και φέτος ο 33χρονος γκάρντ Άγγελος Σαμαντάς μαζί με τον Πρόεδρο Γιάννη Μπουμπουρή. Από πλευράς Π.Α.Κ. προπονήτρια είναι η Κατερίνα Μπαλωμένου με άμεσο συνεργάτη τον Φώντα Ζαχαρόπουλο.
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)