Στο βασικό σχήμα της Ελευθερούπολης συμμετέχει πλέον ο Ζάχος Πολυτσέρης, ο οποίος μετρά 3 συνεχόμενες 90λεπτες συμμετοχές, φτάνοντας τις 5 συνολικά στον 3ο Όμιλο της Β΄ ΕΠΣΑ. Συγκεκριμένα αγωνίστηκε πρόσφατα στα παιχνίδια Ελευθερούπολη-Ερμής Ειρήνης Ηρακλείου (0-1), Α.Ο. Μικρασιατικός-Ελευθερούπολη (1-0) και Ελευθερούπολη-Παπάγος (2-2). Η Ελευθερούπολη δεν έχει καταφέρει να πετύχει κάποια νίκη ύστερα από την πρεμιέρα και βρίσκεται στην 12η θέση με 5 βαθμούς ύστερα από 6 αγωνιστικές.
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)