Εξαιρετικές εμφανίσεις πραγματοποιηθεί στην Α΄ Κατηγορία Θεσσαλονικής με τον Σμυρναϊκό Βαθυλάκκου ο Κώστας Αρουτίδης. Η ομάδα του έχει φτάσει στον τελικό των Play Off και διεκδικεί την άνοδο στην Α1΄ κατηγορία της Θεσσαλονίκης.
Ο Θεσσαλονικός επιθετικός σκόραρε δυο φορές στον αγώνα του Σαββάτου (12/4) όπου η ομάδα του κέρδισε 2-0 τον Αία Ευόσμου και προκρίθηκε στην επόμενη φάση των Play Off. Την Τετάρτη (16/4) ο Σμυρναϊκός κέρδισε 3-1 τον ΠΑΟ Κουφαλίων και προκρίθηκε στον τελικό των Play Off.
Ο «Αρού» την σεζόν 2010-2011 αγωνίστηκε στην Δ΄ Εθνική με τον Απεραντιακό και πέρυσι (2012-2013) αγωνίστηκε στην Α΄ Ευρυτανίας με τα Άγραφα.
![](http://4.bp.blogspot.com/-ER13cKfQ13k/Ui9Pi58qAtI/AAAAAAABbrA/grrTpD2O-lY/s1600/camelotnew1.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-k5CWpe66uFo/UbxNreukU1I/AAAAAAABN-w/ISvonOZS6Ew/s1600/kardampikis2.jpg)