Η κάμερα του “Evrytania Sport” ήταν στο Δημοτικό Στάδιο Καρπενησίου και κατέγραψε τον 2ο ημιτελικό αγώνα των Play Off της Α΄ Ευρυτανίας ανάμεσα σε Μυρίκη και Αίολο.
Στο ακόλουθο βίντεο μπορείτε να δείτε τα τέρματα της αναμέτρησης (1-1), το δοκάρι του Αίολου με τον Κώστα Χρυσαφόπουλο, την αποβολή του σκόρερ της Μυρίκης Χρήστου Λέρη καθώς και την είσοδο των ομάδων στο γήπεδο. Η σειρά των αγώνων μετά την ισοπαλία οδηγήθηκε σε 3ο ματς, που θα γίνει το Σαββατοκύριακο.
Βίντεο: Άντζυ Τσολακίδου
![](http://1.bp.blogspot.com/-BlVCrg_XokE/UkIL8kMG7qI/AAAAAAABc_I/rM65Po9nQvs/s1600/lappas2.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)