Ένα πολύ όμορφο group σε ιστοσελίδα κοινωνικής δικτύωσης (www.facebook.com/keraunoskrikellou) έχουν δημιουργήσει άτομα της ομάδας του Κρικέλλου. Περιλαμβάνει πληροφορίες για τον σύλλογο, ενώ υπάρχει και χιουμοριστικό περιεχόμενο. Μάλιστα δημιουργήθηκαν..αυτοκόλλητα Panini για ποδοσφαιριστές του Κρικέλλου. Επιπλέον η ομάδα απέκτησε το δικό της αυτοσχέδιο σήμα.
Ο Κεραυνός, ο οποίος αγωνίστηκε κατά το παρελθόν στην Α΄ ΕΠΣΕ είναι μια ομάδα που έχει ιστορία 26 χρόνων. Έχει κατακτήσει πρωταθλήματα της Β΄ ΕΠΣΕ με τελευταίο το 2010, ενώ την φετινή σαιζόν θα αρχίσει με -10 λόγω τιμωρίας.
![](http://4.bp.blogspot.com/-i8ksKiHId4k/UV147-kAjEI/AAAAAAABCYA/ug1ruqIRh3o/s200/keravnoskrikellou5.jpg)
![](http://4.bp.blogspot.com/-U8eoewgoP7Y/UV147GcvYCI/AAAAAAABCXs/olm2wu17jVQ/s200/keravnoskrikellou3.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-TYAD_uP5XbM/UV147fM4ZBI/AAAAAAABCXw/7UT1TyeiSJ0/s200/keravnoskrikellou4.jpg)
![](http://4.bp.blogspot.com/-Z3m3FnDyh64/UV147QANYuI/AAAAAAABCX0/Qmmlo99C1PQ/s200/keravnoskrikellou2.jpg)