Σε ακόμη ένα παιχνίδι της Football League ορίστηκε ο Τριαντάφυλλος Τίκας που ανήκει στην δύναμη της ΕΠΣ Ευρυτανίας.
Την Κυριακή 14/4 ο Τριαντάφυλλος Τίκας θα εκτελέσει χρέη 4ου διαιτητή στην αναμέτρηση της 34ης αγωνιστικής στο Αγρίνιο ανάμεσα σε Παναιτωλικό και Παναχαϊκη. Διαιτητής του παιχνιδιού είναι ο Χρήστος Γκράνας από την Ξάνθη, με βοηθούς τον Αναστάσιο Χατζημωυσιάδη και τον Ηλία Εμπλιούκ από την Ξάνθη επίσης. Παρατηρητής διαιτησίας είναι από την Ηλεία ο Νικόλαος Ρουμπάνης.
![](https://lh3.googleusercontent.com/-HPd06kOGhks/TVr9UAvAhwI/AAAAAAAAAUM/RnqqBcGoBWo/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-OFVS1gbE0AM/TXFn14HDcsI/AAAAAAAAAfs/O6lOCwbh0HI/s1600/ntais1.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-DjwvnfJI8J8/TXu7fvKlPNI/AAAAAAAAAiU/EZVs4__P_bk/s1600/cinematel.gif)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-Ym4wL96rD2Y/TXDkLPhS6iI/AAAAAAAAAfg/adVPfW6XOuE/s1600/Bourtsasn1.jpg)