Στο παιχνίδι του Αχιλλέα Δομοκού με την Α.Ε. Λεονταρίου υπήρξε παρατηρητής αγώνα από την ΕΠΣ Ευρυτανίας. Στο παιχνίδι της 13ης αγωνιστικής του 4ου Ομίλου του Περιφερειακού Πρωταθλήματος (Κυριακή 27/1, Δημοτικό Γήπεδο Δομοκού) είχε αυτόν τον ρόλο ο ταμίας της ΕΠΣΕ Θανάσης Τσατσαράγκος. Οι Καρδιτσιώτες επικράτησε με 0-2, πανηγυρίζοντας την πρώτη τους εκτός έδρας νίκη.
Ο κ. Τσατσαράγκος ήταν για πρώτη φορά παρατηρητής αγώνα σε παιχνίδι εκτός Ευρυτανίας, ενώ ανάλογο ρόλο είχαν επίσης σε φετινά παιχνίδια της Δ΄ Εθνικής οι: Μίλτος Μπομποτσιάρης, Γιώργος Παπαδήμος και Κώστας Χούπας.
Φωτογραφία: www.calciobambini.gr/
Φωτογραφία: www.calciobambini.gr/
![](https://lh3.googleusercontent.com/-DjwvnfJI8J8/TXu7fvKlPNI/AAAAAAAAAiU/EZVs4__P_bk/s1600/cinematel.gif)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-HPd06kOGhks/TVr9UAvAhwI/AAAAAAAAAUM/RnqqBcGoBWo/s1600/tsigaridanew.jpg)