Στο Hintertuxt της Αυστρίας βρίσκεται από τις 1 Αυγούστου ο αθλητής του ΕΟΣ Γιάννης Αντωνίου και θα παραμείνει εκεί έως τις 15 του μηνός. Συμμετέχει στην Εθνική Ομάδα Χιονοδρομίας στο Camp προετοιμασίας της.
Οι σημαντικές επιδόσεις της χειμερινής περιόδου 2010-2011 (91,55 βαθμοί SL & 113,78 GS) τον έφεραν να βρίσκεται στην elit της Ελληνικής χιονοδρομίας καταβάσεων μαζί με τους: Μπόνου, Τσακνάκη, Συκαρά, Καραμανίδη, Valcareggi, Δέλιο, Γαλανόπουλο, Πρώιο.
Πρόκειται για μια σημαντική διάκριση για τον 16χρονο αθλητή, τον οποίο από την μεριά μας συγχαίρουμε και του ευχόμαστε να συνεχίσει τις επιτυχίες.
![](http://1.bp.blogspot.com/-A4EL_B52-88/TVPg5sD8JzI/AAAAAAAAAQM/TOxkZJx-S8M/s1600/defactonew.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-q9dpyTwOWKA/Tf4ZpkcAJ2I/AAAAAAAABa8/adZy1l7Z-do/s1600/lexi-etoimi.gif)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-Ym4wL96rD2Y/TXDkLPhS6iI/AAAAAAAAAfg/adVPfW6XOuE/s1600/Bourtsasn1.jpg)
![](http://3.bp.blogspot.com/-z42CcaSOwiE/TUR3Mm_Tm3I/AAAAAAAAALQ/BQaB6RKmMps/s1600/katsikis-diafhm.jpg)