![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj54iVA0GmcHPWIThncAapg4GW8HRIR_2UDUKK8UCakPyEK5FFvmXzoJZC_8L4DeyL7nmaQscpeuSYahIZNbtVyXv0RSD_9UVrAjKQYHzyHd3xhCml4LjdaD30SrEbry1jrnPj5cwj_RSyfBXxUNaahq1-JQrwjJkMD7KHjZjaIu0jF7MXpnm8DNGpj/s320/284579982_3087487791565202_4986821027467111676_n.jpg)
Η Μαρκό του Πέτρου Τσιγκούλη, ομάδα της Γ΄ Εθνικής αύριο 17/8 αναχωρεί για την καλοκαιρινή της προετοιμασία με προορισμό το Καρπενήσι. Η ομάδα θα διαμείνει στο Avaris Hotel μέχρι και τις 25/8 και το ροστερ θα αποτελείται απο 23 ποδοσφαιριστές.
Την ίδια ημέρα καταφτάνει στο Καρπενήσι και η Προοδευτική του Γιάννη Μάγγου, ομάδα της Super League 2 που θα διαμείνει έως τις 27 Αυγούστου με διαμονή στο Lecadin.