Την Κυριακή 26 Σεπτεμβρίου διεξήχθη στη Θεσσαλονίκη το 4ο Olympic Day Run Greece. Η δική μας Ματίνα Νούλα του Ηρακλή Θεσσαλονίκης συνεχίζει ασταμάτητη και έφτασε σε ένα ακόμη χρυσό μετάλλιο, καθώς ήταν 1η γυναίκα με 0:38:38 και 3η στη γενική κατάταξη. Η Ευρυτάνισσα αθλήτρια διανύει περίοδο «φορμαρίσματος», πετυχαίνοντας νέες επιτυχίες.
Το 4ο “Olympic Day Run” Greece, ο μοναδικός Ολυμπιακός Αγώνας Δρόμου της χώρας, ο οποίος διοργανώνεται με την αιγίδα της Διεθνούς Ολυμπιακής Επιτροπής για τον εορτασμό της Διεθνούς Ολυμπιακής Ημέρας.
![](https://4.bp.blogspot.com/-B7fGpNpQmNU/Wqet0ay-PHI/AAAAAAAEL4w/l9AM41tGdO0N_40-1HkHXG0AI1LFTzA6ACLcBGAs/s1600/ntais1.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)