Στο Ταλίν της Εσθονίας από τις 24 έως τις 27 Αυγούστου τα Ευρωπαϊκά πρωταθλήματα Tae Kwon Do στις κατηγορίες Νέων Ανδρών/Νέων Γυναικών και Παίδων/Κορασίδων. Μεταξύ των αθλητριών της Εθνικής που λαμβάνουν μέρος είναι η πρωταθλήτρια του Α.Σ. Αίαντας Μελίνα Γεωργίου, που κέρδισε την πρόκριση μέσα από το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα της Χαλκίδας. Θα αγωνιστεί στην κατηγορία των κορασίδων και τα -37 κιλά. Ευχόμαστε κάθε επιτυχία στη Μελίνα, που κατάγεται από την Ευρυτανία (Κόρη του Γιώργου Γεωργίου και της Γεωργίας Γιαννιώτη).
![](https://4.bp.blogspot.com/-B7fGpNpQmNU/Wqet0ay-PHI/AAAAAAAEL4w/l9AM41tGdO0N_40-1HkHXG0AI1LFTzA6ACLcBGAs/s1600/ntais1.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)