Τρίτη, 18 Αυγούστου 2020

Τα ρόστερ των ομάδων του «Basketball is life 3on3 Karpenisi»

 

Η Πανευρυτανική Ακαδημία καλαθοσφαίρισης ανακοίνωσε μέσα από τη σελίδα της τα ρόστερ του τουρνουά 3on3 που θα γίνει από τις 19 έως τις 21 Αυγούστου στα ανοιχτά γήπεδα του αθλητικού κέντρου Καρπενησίου. Σύντομα θα ανακοινωθεί και το πρόγραμμα του τουρνουά, στο οποίο δήλωσαν συμμετοχή 20 ομάδες σε πέντε διαφορετικές ηλικιακές κατηγορίες.

 

Τα ρόστερ έχουν ως εξής:

Ε΄-ΣΤ΄ Δημοτικού

Rockets: Παναγιώτης Ρουμελιώτης, Άγγελος Κωστής, Χρήστος Αναγνώστου, Βασίλης Μπακαλίδης

 

Γυμνάσιο

Westbricks: Γιάννης Κοκοτίνης, Κωστής Κελεσίδης, Δήμος Τσακνιάς

The Covid four: Γιάννης Τσάνε, Θεοδόσης Κοτσιμπός, Νίκος Γραμματίκας, Γιάννης Κουδουνάς

Mad Players: Γεράσιμος Ανδρέου, Βαγγέλης Μάκκας, Παναγιώτης Μόκκας, Θωμάς Σταμούλης

 

Λύκειο

Bosses: Παύλος Ανδρέου, Δημήτρης Σεριανάι, Κώστας Σεριανάι, Παναγιώτης Κατσαρός

Μπακαλιάροι: Κωνσταντίνος Φλωράκης, Γιώργος Κελεσίδης, Δημήτρης Μαυραγάνης, Γιώργος Μπαμπούλας

Troll B.C.: Ερμής Καραμπάς, Ευθύμης Γραμματίκας, Κώστας Μπίκας, Γιώργος Ντότσικας

Trobobetes: Κώστας Μπουμπουρής, Γιώργος Μπούργος, Βασίλης Μπίκας, Αουρέλ Ελεζάι

Westbricks: Μιχάλης Κότσιεβ, Βαγγέλης Μπόνιας, Κώστας Ευθυμίου, Κώστας Αρβανίτης

 

Γυναίκες

Three Generations: Κατερίνα Μπαλωμένου, Δήμητρα Τσούμα, Αλεξάνδρα Τσιαμάκη

The White Storm: Μαργαρίτα Κωστούλα, Μαρία Κωστούλα, Μαρία Σεριανάι

Final 4: Αλεξάνδρα Γιόγιου, Ειρήνη Κατή, Αλίκη Ευαγγελοδήμου, Καλλιόπη Ζήσιμου

 

Over 19

Παρέα B.C.: Δημήτρης Κολλημένος, Λάμπρος Κατσαρός, Βασίλης Παρασκευόπουλος, Σεραφείμ Οικονόμου

Drink Team: Αποστόλης Νούλας, Αργύρης Τσάκνης, Κώστας Λέρης, Χρήστος Τσιώνης

Sporting B.C.: Παναγιώτης Πετσάλας, Λάμπρος Καμαρέτσος, Λάμπρος Τσιώλης, Γιώργος Καραθάνος

Triple Threat: Άρης Νταβαρίνος, Δημήτρης Μπίκας, Χάρης Ζαραβέλης, Αλέξανδρος Μπίκας

Bulls: Δημήτρης Κουστένης, Νίκος Κουστένης, Ανδρέας Κουστένης

Losers: Γιάννης Τσάκνης, Σεραφείμ Φούρλιας, Σταύρος Σκαρμούτσος, Δημήτρης Κρίκας

One Love: Παναγιώτης Λάιος, Σάσα Ζερντίτσκι, Τόλης Κατσαρός, Σωτήρης Στεφανής

Αστέρας: Νίκος Κωστής, Γιάννης Ηλιάδης, Ταξιάρχης Κουτρομάνος

Τότεμ: Θανάσης Τσαπραζλής, Σπύρος Οικονόμου, Θοδωρής Τάκης