Τρίτη, 18 Αυγούστου 2020

Το πλήρες πρόγραμμα του «Basketball is life 3on Karpenisi»

 

Η Πανευρυτανική Ακαδημία Καλαθοσφαίρισης ανακοίνωσε το πρόγραμμα του τουρνουά 3o3n «Basketball is life 3on Karpenisi», το οποίο θα διεξαχθεί στο αθλητικό κέντρο Καρπενησίου από τις 19 έως τις 21 Αυγούστου.

Tο πλήρες πρόγραμμα έχει ως εξής:

   19/8

ΑΓΩΝΑΣ                                                    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                                              ΩΡΑ

The covid four-Westbricks                            ΓΥΜΝΑΣΙΟ                                             17:00

Τrobobetes-Westbricks                                 ΛΥΚΕΙΟ                                                    17:00

Three generations-The white storm         ΓΥΝΑΙΚΕΣ OVER 19                                   17:00

Westbricks-Mad players                                ΓΥΜΝΑΣΙΟ                                             17:15

Bosses-Troll B.C.                                          ΛΥΚΕΙΟ                                                    17:15

Final 4-Three generations                        ΓΥΝΑΙΚΕΣ OVER 19                                   17:15

Mad players-The covid four                           ΓΥΜΝΑΣΙΟ                                             17:30

Μπακαλιάροι-Trobobetes                              ΛΥΚΕΙΟ                                                    17:30

The white storm-Final 4                           ΓΥΝΑΙΚΕΣ OVER 19                                   17:30

Westbricks-Bosses                                          ΛΥΚΕΙΟ                                                   17:45

Troll B.C.-Μπακαλιάροι                                 ΛΥΚΕΙΟ                                                   17:45

Bulls-Παρέα B.C.                                       ΑΝΤΡΕΣ OVER 19 (1ος όμιλος)                 18:30

Τοτέμ-Drink team                                          ΑΝΤΡΕΣ OVER 19 (1ος όμιλος)              18:30

Sporting B.C.-One love                          ΑΝΤΡΕΣ OVER 19 (2ος όμιλος)                   18:30

Αστέρας-Triple threat                                ΑΝΤΡΕΣ OVER 19 (2ος όμιλος)                  18:30

Bulls-Losers                                              ΑΝΤΡΕΣ OVER 19  (1ος όμιλος)                  18:45

Drink team-Παρέα B.C.                                ΑΝΤΡΕΣ OVER 19 (1ος όμιλος)                   18:45

Triple threat-Sporting B.C.                        ΑΝΤΡΕΣ OVER 19 (2ος όμιλος)                   18:45

One love-Αστέρας                                 ΑΝΤΡΕΣ OVER 19 (2ος όμιλος)                    18:45

Losers-Τοτέμ                                             ΑΝΤΡΕΣ OVER 19 (1ος όμιλος)                    19:00

One love-Triple threat                                  ΑΝΤΡΕΣ OVER 19 (2ος όμιλος)                    19:15

                         20/8

ΑΓΩΝΑΣ                                                            ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                                             ΩΡΑ

Westbricks-The covid four                                ΓΥΜΝΑΣΙΟ                                               17:00

Trobobetes-Bosses                                              ΛΥΚΕΙΟ                                                    17:00

 The white storm-Three generations                ΓΥΝΑΙΚΕΣ OVER 19                                 17:00

Mad players-Westbricks                                      ΓΥΜΝΑΣΙΟ                                             17:15

Westbricks-Troll B.C.                                          ΛΥΚΕΙΟ                                                   17:15

Three generations-Final 4                                 ΓΥΝΑΙΚΕΣ OVER 19                                17:15

The covid four-Mad players                              ΓΥΜΝΑΣΙΟ                                               17:30

Bosses-Μπακαλιάροι                                            ΛΥΚΕΙΟ                                                  17:30

Final 4-The white storm                                    ΓΥΝΑΙΚΕΣ OVER 19                                 17:30

Trobobetes-Troll B.C.                                           ΛΥΚΕΙΟ                                                  17:45

Westbricks-Μπακαλιάροι                                     ΛΥΚΕΙΟ                                                   17:45

Drink team-Bulls                                             ΑΝΤΡΕΣ OVER 19 (1ος όμιλος)                     18:30

Losers-Παρέα B.C.                                      ΑΝΤΡΕΣ OVER 19 (1ος όμιλος)                     18:30

Sporting B.C.-Αστέρας                               ΑΝΤΡΕΣ OVER 19 (2ος όμιλος)                      18:30

Τοτέμ-Bulls                                                 ΑΝΤΡΕΣ OVER 19 (1ος όμιλος)                      18:45

Drink team-Losers                                          ΑΝΤΡΕΣ OVER 19 (1ος όμιλος)                      18:45

Τοτέμ-Παρέα B.C.                                      ΑΝΤΡΕΣ OVER 19 (1ος όμιλος)                       19:00

                                                                                      21/8

                                                                            ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                                                 ΩΡΑ

                                                                     1ος-4ος ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΛΥΚΕΙΟ                         17:00

                                                                     2ος-3ος ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΛΥΚΕΙΟ                         17:00

                                                                      ΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ                                       17:15

                                                                     ΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ OVER 19                        17:30

                                                                     ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΛΥΚΕΙΟ                              17:45

                                                                       ΤΕΛΙΚΟΣ ΛΥΚΕΙΟ                                            17:45

                                                  1ος (Α)-2ος (Β) ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΤΡΕΣ OVER 19             18:00

                                                  1ος (Β)-2ος (Α) ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΤΡΕΣ OVER 19             18:15

                                           SKILL CHALLENGE-ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΙΠΟΝΤΩΝ            18:30-19:00

                                                            ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΤΡΕΣ OVER 19                     19:00

                                                                   ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΤΡΕΣ OVER 19                              19:15

                                                                              ΑΠΟΝΟΜΕΣ                                              19:30