Οι αγωνιστικές υποχρεώσεις της ΑΕΚ Αγίων Ευρυτάνων ολοκληρώθηκαν τον Ιανουάριο, ωστόσο τα μέλη της αποχαιρέτησαν τη σαιζόν στο «Ιλάρι», ιδιοκτησίας του παράγοντα του συλλόγου Γρηγόρη Ντρίβα. Η διοίκηση του συλλόγου με «κεφαλές» την Πρόεδρο Σπυριδούλα Σκιαδοπούλου και τον Γενικό Γραμματέα Ηλία Μπακόλα το βράδυ του Σαββάτου(1/2) παρέθεσαν γεύμα στους ποδοσφαιριστές της ομάδας, ενώ έγινε και η κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας. Το φλουρί έπεσε στον Σπύρο Ζευγουλά, ο οποίος θα αποκτηθεί το επόμενο καλοκαίρι από τον ΑΠΟΚ.
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)
![](https://4.bp.blogspot.com/-B7fGpNpQmNU/Wqet0ay-PHI/AAAAAAAEL4w/l9AM41tGdO0N_40-1HkHXG0AI1LFTzA6ACLcBGAs/s1600/ntais1.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://4.bp.blogspot.com/-nkSt-p3Dr1o/WQUB2BycfmI/AAAAAAAD1GE/A4iNDGNVEfgO4BjK3-WVZyW9lap5X1ZxACLcB/s1600/afthentikon-cam1.gif)