![](https://1.bp.blogspot.com/-aUZ6mctZ4pg/Xi6rNDAk8DI/AAAAAAAE4c4/f569Dfw_RqIHbnRbDHqvh78iGZowgKMNQCLcBGAsYHQ/s320/83172645_836016173490726_1175445674611703808_o.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-hTKVvNzHgcc/Xi6rNT1-FLI/AAAAAAAE4c8/AU_1yoXZBb8Bab_gUFgtNX-AQDJYP6aGQCLcBGAsYHQ/s320/84309346_836016260157384_3819644128640106496_o.jpg)
Με 0-8 επικράτησε ο Περσέας Σύρου του Ακράτητου Άνω Λιοσίων για το πρωτάθλημα της Γ΄Εθνικής γυναικών την Κυριακή 26 Ιανουαρίου στο γήπεδο «Γεώργιος Παθιακάκης». Για τις νικήτριες αναντικατάστατο μέλος είναι η Εύη Καρέτσου, ενώ πρώτη βοηθός διαιτητή ήταν η Μαρία Χρυσαφοπούλου, αμφότερες από την Ευρυτανία. Να αναφερθεί πως τις ηττημένες προπονεί ο Παναγιώτης Λουμάκης, παλαιός άσος του Βελουχίου.
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)
![](https://4.bp.blogspot.com/-B7fGpNpQmNU/Wqet0ay-PHI/AAAAAAAEL4w/l9AM41tGdO0N_40-1HkHXG0AI1LFTzA6ACLcBGAs/s1600/ntais1.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://4.bp.blogspot.com/-nkSt-p3Dr1o/WQUB2BycfmI/AAAAAAAD1GE/A4iNDGNVEfgO4BjK3-WVZyW9lap5X1ZxACLcB/s1600/afthentikon-cam1.gif)