![](https://1.bp.blogspot.com/-162RANQOK1c/Xe6I-UJ6Q7I/AAAAAAAE2O0/ppp9wVFECCsQRRZrIC-XJt9XE63RceTggCLcBGAsYHQ/s320/78388633_1369355779910212_2555928264686174208_n.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-C7kiqvaJQkA/Xe6I-t9OEJI/AAAAAAAE2O4/UYs3BmxEO-YrWLRUghrvK5efZ0Mgzk84QCLcBGAsYHQ/s320/79301176_2876673959030814_1872519605486878720_n.jpg)
Στο Καρπενήσι θα βρεθεί την Κυριακή 22 Δεκεμβρίου ο Περιφερειακός τεχνικός πετοσφαίρισης και καθηγητής φυσικής αγωγής Κωνσταντίνος Αναγνωστόπουλος. Συγκεκριμένα την ημέρα εκείνη θα πραγματοποιηθεί από τον Δήμο Καρπενησίου και την Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδας στην κεντρική πλατεία η εκδήλωση: «Χρώματα αγάπης- 22ο Χριστουγεννιάτικο bazaar», με τον κ. Αναγνωστόπουλο να πραγματοποιεί αθλητικές δραστηριότητες για τους μικρούς φίλους. Σε περίπτωση κακοκαιρίας η εκδήλωση, που στηρίζει συνανθρώπους μας που έχουν ανάγκη θα λάβει χώρα στο κλειστό γυμναστήριο Δήμου Καρπενησίου.
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)
![](https://4.bp.blogspot.com/-B7fGpNpQmNU/Wqet0ay-PHI/AAAAAAAEL4w/l9AM41tGdO0N_40-1HkHXG0AI1LFTzA6ACLcBGAs/s1600/ntais1.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://4.bp.blogspot.com/-nkSt-p3Dr1o/WQUB2BycfmI/AAAAAAAD1GE/A4iNDGNVEfgO4BjK3-WVZyW9lap5X1ZxACLcB/s1600/afthentikon-cam1.gif)