Τετάρτη, 20 Νοεμβρίου 2019

Ποιος ορίστηκε στο παιχνίδι της Τσαριτσάνης


Από την ΚΕΔ/ΕΠΟ ορίστηκαν οι διαιτητικές τριάδες των παιχνιδιών της 10ης αγωνιστικής του 3ου Ομίλου της Γ΄ Εθνικής. Την αναμέτρηση Οικονόμος Τσαριτσάνης-Ποταμιά(Δημοτικό Στάδιο Τσαριτσάνης, 24-11-2019, 15:00) θα σφυρίξει ο Γιώργος Παπαδόπουλος του ΣΔΠ Μακεδονίας.

Το αναλυτικό πρόγραμμα και οι διαιτησίες
Γ΄ Εθνική(3ος Όμιλος)
10η αγωνιστική(24-11-2019, 15:00)
Αλμυρός-Μετέωρα Δημοτικό Στάδιο Αλμυρού
Διαιτητής: Ιωάννης Ντελέζος(Λάρισας)
1ος Βοηθός: Αχιλλέας Νίκζας(Λάρισας)
2ος Βοηθός: Χρήστος Νάκας(Λάρισας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Χρήστος Καράμπουλας(Πιερίας)

Πιερικός-Σέλλανα Α΄ ΔΑΚ Κατερίνης
Διαιτητής: Απόστολος Τζουμαλάκης(Σερρών)
1ος Βοηθός: Αλέξανδρος Κουφός(Μακεδονίας)
2ος Βοηθός: Ευστάθιος Τσεχελίδης(Μακεδονίας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωάννης Κρίκης(Τρικάλων)

Ηρακλής Λάρισας-Δίας Δίου Δημοτικό Στάδιο Α΄ Νεάπολης Λάρισας
Διαιτητής: Νικόλαος Μαρόπουλος(Μακεδονίας)
1ος Βοηθός: Τριαντάφυλλος Παπαδόπουλος(Μακεδονίας)
2ος Βοηθός: Αλέξανδρος Ανδρέου(Μακεδονίας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωάννης Καλύβας(Ευρυτανίας)

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Ποταμιά Δημοτικό Στάδιο Τσαριτσάνης
Διαιτητής: Γεώργιος Παπαδόπουλος(Μακεδονίας)
1ος Βοηθός: Ηλίας Παπαδόπουλος(Μακεδονίας)
2ος Βοηθός: Στέφανος-Μιχαήλ Τέγος(Γρεβενών)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Αλέξανδρος Κόκκαλης(Τρικάλων)

Θησέας Αγριάς-Διαγόρας Στεφανοβικείου Δημοτικό Στάδιο Αγριάς
Διαιτητής: Ευάγγελος Λαθύρης(Φθιώτιδας)
1ος Βοηθός: Γεώργιος Λιτοσελίτης(Φθιώτιδας)
2ος Βοηθός: Σπυρίδων Μπύρος(Ευρυτανίας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Γεώργιος Παγωνόπουλος(Θεσσαλίας)

Ατρόμητος Παλαμά-Αταλάντη Δημοτικό Στάδιο Παλαμά
Διαιτητής: Αθανάσιος Νικόπουλος(Θεσσαλίας)
1ος Βοηθός: Δημήτριος Σακκάς(Θεσσαλίας)
2ος Βοηθός: Σταμάτιος Σφυρής(Θεσσαλίας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Πέτρος Τσακνάκης(Λάρισας)

Διγενής Νεοχωρίου-Καρίτσα Δημοτικό Στάδιο Οιχαλίας
Διαιτητής: Βασίλειος Τσιγαρίδας(Φθιώτιδας)
1ος Βοηθός: Χρήστος Δόσκορης(Φθιώτιδας)
2ος Βοηθός: Απόστολος Καλογριανίτης(Καρδίτσας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Ανδρέας Καραλιόλιος(Γρεβενών)