Στη δεύτερη της μεταγραφή προχώρησε η ΑΕΚ, μετά τον Γιώργο Παπανικολάου από την Ακαδημία. Πιο συγκεκριμένα, ένταξε στο δυναμικό της τον 21χρονο αμυντικό μέσο Σπύρο Γκριμόπουλο από τα Άγραφα. Ο «Γκριμ» έχει αγωνιστεί επίσης κατά το παρελθόν στον Βύζαντα Μεγάρων, από όπου και κατάγεται, καθώς και στον ΠΑΟΚ Καρπενησίου.
Η προετοιμασία του συλλόγου των Αγίων Ευρυτάνων εκκινεί την Τρίτη 10 Σεπτεμβρίου και ώρα 6 στο Δημοτικό Στάδιο Καρπενησίου υπό την καθοδήγηση του Γιάννη Χάσκου.
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://4.bp.blogspot.com/-nkSt-p3Dr1o/WQUB2BycfmI/AAAAAAAD1GE/A4iNDGNVEfgO4BjK3-WVZyW9lap5X1ZxACLcB/s1600/afthentikon-cam1.gif)