Πέμπτη, 26 Σεπτεμβρίου 2019

Ο Νίκος Παπακωνσταντίνου σφυρίζει τον αγώνα Ποταμιά-Διγενής




Ορίστηκαν από την ΚΕΔ/ΕΠΟ οι διαιτητές των παιχνιδιών της 2ης αγωνιστικής του 3ου Ομίλου της Γ΄ Εθνικής. Τη συνάντηση της Ποταμιάς με Διγενή Νεοχωρίου, που θα γίνει την Κυριακή 29 Σεπτεμβρίου θα σφυρίξει ο Νίκος Παπακωνσταντίνου(Φθιώτιδας). Ο εν λόγω διαιτητής διεύθυνε πρόσφατα το ματς Ατρόμητος Παλαμά-Αλμυρός, που έληξε με 2-0. Στην αναμέτρηση Αλμυρός-Οικονόμος Τσαριτσάνης ορίστηκε ο Βαγγέλης Λαθύρης.

Το αναλυτικό πρόγραμμα και οι διαιτησίες:
Γ΄ Εθνική(3ος Όμιλος)
2η  αγωνιστική (29-9-2019, 16:00)
Αταλάντη-Μετέωρα Δημοτικό Στάδιο Αταλάντης
Διαιτητής: Σπυρίδων Νικολάου(Αθηνών)
1ος Βοηθός: Βασίλειος Βαξαβανέλλης(Αθηνών)
2ος Βοηθός: Νικόλαος Γενναίος(Αθηνών)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Χρήστος Διαμαντής(Εύβοιας)

Διαγόρας Στεφανοβικείου-Καρίτσα Δημοτικό Στάδιο Στεφανοβικείου
Διαιτητής: Στυλιανός Λεωνίδας(Τρικάλων)
1ος Βοηθός: Κωνσταντίνος Λεωνίδας(Τρικάλων)
2ος Βοηθός: Χρήστος Μπάλας(Τρικάλων)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Γεώργιος Μπάρας(Μακεδονίας)

Ποταμιά-Διγενής Νεοχωρίου Δημοτικό Στάδιο Καρπενησίου
Διαιτητής: Νικόλαος Παπακωνσταντίνου(Φθιώτιδας)
1ος Βοηθός: Χρήστος Δόσκορης(Φθιώτιδας)
2ος Βοηθός: Νικογιάννης Τσιπούρας(Φωκίδας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Γεώργιος Παπαγεωργίου(Βοιωτίας)

Δίας Δίου-Ατρόμητος Παλαμά Δημοτικό Στάδιο Δίου
Διαιτητής: Δημήτριος Θεοχάρης(Θεσσαλίας)
1ος Βοηθός: Παναγιώτης Σακκάς(Θεσσαλίας)
2ος Βοηθός: Σταμάτιος Σφυρής(Θεσσαλίας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Βασίλειος Σταμούλης(Μακεδονίας)

Σέλλανα-Θησέας Αγριάς Δημοτικό Στάδιο Προαστίου
Διαιτητής: Σωτήριος Πέτσας(Τρικάλων)
1ος Βοηθός: Χρήστος Αλεξόπουλος(Τρικάλων)
2ος Βοηθός: Παναγιώτης Παπαγεωργόπουλος(Τρικάλων)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Αντώνιος Βαλιώτης(Λάρισας)

Αλμυρός-Οικονόμος Τσαριτσάνης Δημοτικό Στάδιο Αλμυρού
Διαιτητής: Ευάγγελος Λαθύρης(Φθιώτιδας)
1ος Βοηθός: Δημήτριος Τίκας(Καρδίτσας)
2ος Βοηθός: Πέτρος Κανιούρας(Καρδίτσας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Γεώργιος Διαμαντής(Κοζάνης)

Πιερικός-Ηρακλής Λάρισας Α΄ ΔΑΚ Κατερίνης
Διαιτητής: Νικόλαος Μαρόπουλος(Μακεδονίας)
1ος Βοηθός: Ηλίας Παπαδόπουλος(Μακεδονίας)
2ος Βοηθός: Αλέξανδρος Κουφός(Μακεδονίας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωάννης Κρίκης(Τρικάλων)