Σε νέα ομάδα θα αγωνίζεται τη νέα περίοδο ο Λαμιώτης Κώστας Αρσενίου, που επιστρέφει στην ενεργό δράση. Ο 23χρονος βραχύσωμος «τριποντέρ», που έχει αγωνιστεί ως αντίπαλος των ομάδων της Ευρυτανίας μεταγράφηκε στον Α.Ο. Μώλος(Β΄ ΕΣΚΑΣΕ). Έχει κατά το παρελθόν παίξει στα τμήματα υποδομής της Αναγέννησης Λαμίας(Παιδικό), Ιωνικού Λαμίας(Εφηβικού) και στους άνδρες του Πρωτέα Λαμίας, του Αίαντα Μοσχοχωρίου, των ΑΣΕ Μπούκαλη και των Φαλάρων.
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://4.bp.blogspot.com/-nkSt-p3Dr1o/WQUB2BycfmI/AAAAAAAD1GE/A4iNDGNVEfgO4BjK3-WVZyW9lap5X1ZxACLcB/s1600/afthentikon-cam1.gif)