Ο Δήμος Καρπενησίου και ο Αντιδήμαρχος αθλητισμού Ταξιάρχης Κουτρομάνος προνόησαν για τη μετακίνηση των θεατών στο προπονητικό κέντρο Καρπενησίου, καθώς αυτό βρίσκεται εκτός πόλης και η πρόσβαση για τα παιδιά είναι δυσκολότερη. Στις 7 το απόγευμα της Δευτέρας 1 Ιουλίου λεωφορείο θα βρίσκεται στη θέση Νεράιδα, ενώ στις 10 στο αθλητικό κέντρο Καρπενησίου μετά το πέρας του παιχνιδιού θα γίνει η επιστροφή.
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://4.bp.blogspot.com/-nkSt-p3Dr1o/WQUB2BycfmI/AAAAAAAD1GE/A4iNDGNVEfgO4BjK3-WVZyW9lap5X1ZxACLcB/s1600/afthentikon-cam1.gif)