Προετοιμασία με την ανδρική ομάδα του Λεβαδειακού, η οποία αγωνίζεται στη Super League άρχισε ο Πάνος Λιάγκας. Μετά από δυο επιτυχημένα χρόνια με την ομάδα νέων των Βοιωτών ο Ευρυτάνας άσος αποκτά μια νέα πολύτιμη εμπειρία. Η «πρώτη» διεξήχθη τη Δευτέρα 2 Ιουλίου στο Δημοτικό Στάδιο Λειβαδιάς. Από την Τρίτη 3/07/2018 έως και τις 15/07/2018 οι προπονήσεις θα συνεχιστούν στην πόλη της Λιβαδειάς (Δημοτικό Στάδιο Χαιρώνειας), ενώ από τις 16 έως τις 27 Ιουλίου η ομάδα του Άκη Μάντζιου θα βρίσκεται στο Καρπενήσι.
![](https://4.bp.blogspot.com/-B7fGpNpQmNU/Wqet0ay-PHI/AAAAAAAEL4w/l9AM41tGdO0N_40-1HkHXG0AI1LFTzA6ACLcBGAs/s1600/ntais1.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://4.bp.blogspot.com/-nkSt-p3Dr1o/WQUB2BycfmI/AAAAAAAD1GE/A4iNDGNVEfgO4BjK3-WVZyW9lap5X1ZxACLcB/s1600/afthentikon-cam1.gif)