Σε ένα παιχνίδι, διαφορετικά από όλα τα άλλα οι καθηγητές και οι μαθητές έδωσαν το δικό τους «ραντεβού» στο παρκέ το Σάββατο 19/5 και ώρα 7 στο κλειστό Καρπενησίου. Τα έσοδα που συγκεντρώθηκαν(2 ευρώ ήταν το εισιτήριο για ενήλικες και 1 ευρώ για μαθητές Γυμνασίου-Λυκείου) θα διατεθούν στους συλλόγους «Φλόγα» και «Αγώνας Ζωής». Ο αγώνας διοργανώθηκε από την ΕΛΜΕ Ευρυτανίας σε συνεργασία με τον Δήμο Καρπενησίου, την Π.Α.Κ. και τον Άτλαντα.
![](https://4.bp.blogspot.com/-B7fGpNpQmNU/Wqet0ay-PHI/AAAAAAAEL4w/l9AM41tGdO0N_40-1HkHXG0AI1LFTzA6ACLcBGAs/s1600/ntais1.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://4.bp.blogspot.com/-nkSt-p3Dr1o/WQUB2BycfmI/AAAAAAAD1GE/A4iNDGNVEfgO4BjK3-WVZyW9lap5X1ZxACLcB/s1600/afthentikon-cam1.gif)