Στους αγώνες της Γ΄ Εθνικής(Κυριακή, 12/11) θα υπάρξει ενός λεπτού σιγή στην μνήμη του ρέφερι Αντώνη Κορέστη, ο οποίος έφυγε από την ζωή σε ηλικία 37 ετών από μια σπάνια ασθένεια. Ο εκλιπών είχε διευθύνει αγώνες Ευρυτανικών ομάδων, όπως τον μικτών(ΕΠΣ Θεσσαλίας-ΕΠΣ Ευρυτανίας νέοι 3-0 2016) του Βελουχίου(Ταυρωπός-ΑΠΟΚ Βελούχι 2-1, 2012) και του Αιόλου(Λεοντάρι-Αίολος 2-0, 2012). Αιωνία του η μνήμη..
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-grNZRFRydK0/WYMwIA5e55I/AAAAAAAD-QU/KVV3DzGVpdk2N_MoK4SSI14ys1n_TnssQCLcBGAs/s1600/b2.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)