Το απόγευμα του Σαββάτου 14 Οκτωβρίου πραγματοποιήθηκε μάθημα σε διαιτητές, προπονητές και ποδοσφαιριστές της ΕΠΣ Ευρυτανίας, οι οποίες αφορούσαν τις αλλαγές στους κανονισμούς ποδοσφαίρου. Το μάθημα συντόνισε ο εκπαιδευτής της ΕΠΣ Ευρυτανίας Γιάννης Καλύβας, ενώ την παρουσίαση έκανε ο εκπαιδευτής του ΣΔΠ Φθιώτιδας Γιάννης Φλωράκης. Η συνάντηση διεξήχθη στο εργατοϋπαλληλικό κέντρο Καρπενησίου και παραβρέθηκαν αρκετοί συντελεστές του Ευρυτανικού ποδοσφαίρου.
Ρεπορτάζ & Φωτογραφίες: Δημήτρης Κολλημένος
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-grNZRFRydK0/WYMwIA5e55I/AAAAAAAD-QU/KVV3DzGVpdk2N_MoK4SSI14ys1n_TnssQCLcBGAs/s1600/b2.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)