![](https://4.bp.blogspot.com/-mp6ZjM3RrM4/WeeEi2l-R1I/AAAAAAAEDhg/DcAR8lR6KpgwqvfVQRM9QcinMRcJDmZvwCLcBGAs/s200/download%2B%25281%2529.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-HQeOrCkT1Kw/WeeEi0WkDxI/AAAAAAAEDhk/JkDY26b_gdsiATI7jDFj3MwYQo6L7YZpgCLcBGAs/s200/download.jpg)
Το δεύτερο του παιχνίδι για την φετινή Γ΄ Εθνική θα σφυρίξει ο Κώστας Διώτης(Ευρυτανίας). Για την 5η αγωνιστική του 3ου Ομίλου ορίστηκε στην αναμέτρηση της Λευκίμμης(Ν. Κέρκυρας) με τον Πανλευκάδιο την Κυριακή 22/10, έχοντας βοηθούς τους κ.κ. Βασιλόπουλο και Κακατσίδη από την Αιτωλοακαρνανία. Παράλληλα ο Βαγγέλης Λαθύρης(Φθιώτιδας) με καταγωγή από την Ευρυτανία σφυρίζει για τον 4ο Όμιλο την συνάντηση Αμβρυσσέας Διστόμου-Αχιλλέας Φαρσάλων, κάνοντας την 2η του συμμετοχή μετά το ματς ΝΠΣ Βόλος-Σέλλανα.
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-grNZRFRydK0/WYMwIA5e55I/AAAAAAAD-QU/KVV3DzGVpdk2N_MoK4SSI14ys1n_TnssQCLcBGAs/s1600/b2.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)