Δεν κατάφερε να επικρατήσει του Φραντζή ο Άγιος Γεώργιος. Για την 3η αγωνιστική της Β΄ ΕΠΣΦ ήρθε ισόπαλος εντός έδρας(0-0) με την νεανική ομάδα του Θανάση Σερπάνου. Αστόχησε σε πέναλτι στο 80ο λεπτό ο Πάνος Δημητρόπουλος για την ομάδα του Αντρέα Προβόπουλου.
Αγωνίστηκαν οι: Τσιγκρέλης, Κωστόπουλος, Αρβανίτης(61΄ Χύκα), Ρίζος, Γεροκώστας, Λυτάκης, Τζαβαλής, Δημητρόπουλος, Κουτσούμπας, Χαλκίδης(85΄ Αλεξίου)
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-grNZRFRydK0/WYMwIA5e55I/AAAAAAAD-QU/KVV3DzGVpdk2N_MoK4SSI14ys1n_TnssQCLcBGAs/s1600/b2.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)