Την Παρασκευή 29 Σεπτεμβρίου διεξήχθησαν οι αγωνιστικές δοκιμασίες των υποψήφιων νέων βοηθών διαιτητών της Γ΄ Εθνικής στο γήπεδο της Νέας Ιωνίας. Με πολύ καλή εμφάνιση πέρασαν με επιτυχία τα «τέστ» οι εκπρόσωποι της ΕΠΣ Ευρυτανίας Δημήτρης Κουρλός, Θοδωρής Κατσαρός και Σπύρος Μπύρος, ενώ οριακά «κόπηκε» ο Μίλτος Ελ Ταχάν. Επιτυχία και για τον Ευρυτάνα Κώστα Κόπανο της ΕΠΣ Χίου. Η Ένωση μας αναμένεται να αυξήσει τους εκπροσώπους της στους πίνακες Εθνικών κατηγοριών.
![](https://1.bp.blogspot.com/-grNZRFRydK0/WYMwIA5e55I/AAAAAAAD-QU/KVV3DzGVpdk2N_MoK4SSI14ys1n_TnssQCLcBGAs/s1600/b2.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)