Ένα αρκετά δυνατό φιλικό παιχνίδι με ομάδα της ίδιας κατηγορίας οριστικοποίησε το Βελούχι. Την Κυριακή 17 Σεπτεμβρίου θα αντιμετωπίσει τον πρωταθλητή της ΕΠΣ Λάρισας και πιθανό αντίπαλο του στην Γ΄ Εθνική Αχιλλέα Φαρσάλων. Ο αγώνας θα διεξαχθεί στο γήπεδο της Μακρακώμης. Προπονητής των Φαρσάλων είναι ο Μάκης Τριανταφυλλόπουλος, ενώ στο ρόστερ του Αχιλλέα συμπεριλαμβάνεται το όνομα του Κώστα Νεμπεγλέρα, καθώς και του παλαιού αμυντικού του Απεραντιακού Χρήστου Τλούπα.
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-grNZRFRydK0/WYMwIA5e55I/AAAAAAAD-QU/KVV3DzGVpdk2N_MoK4SSI14ys1n_TnssQCLcBGAs/s1600/b2.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)