Ένας ακόμη ποδοσφαιριστής έκανε την εμφάνιση του στην προετοιμασία του ΑΠΟΚ, συμμετέχοντας στην προπόνηση της Τρίτης(19/9). Πρόκειται για τον 22χρονο(Γεννημένο στις 27-8-1995) μεσοεπιθετικό Γιώργο Βαρότση, ο οποίος έπαιζε στην Γ΄ Εθνική με τον Παναργειακό ως συμπαίχτης του Δημήτρη Σιάτρας. Επιπλέον έχει συμμετάσχει στην ίδια κατηγορία με: Οδυσσέα Κορδελιού, Καμπανιακό, Κοζάνη και Ηρακλή Αμπελοκήπων, μετρώντας 31 συμμετοχές και 1 γκολ.
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-grNZRFRydK0/WYMwIA5e55I/AAAAAAAD-QU/KVV3DzGVpdk2N_MoK4SSI14ys1n_TnssQCLcBGAs/s1600/b2.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)