Εν όψει της πρώτης του συμμετοχής στην Α΄ ΕΠΣ Ευρυτανίας ο ΠΑΟΚ ενέταξε στο δυναμικό του 6 ποδοσφαιριστές. Οι φοιτητές στο ΤΕΙ Δασοπονίας Μιχάλης Νεραντζάκης και Κώστας Ρουμελιώτης, γεννηθέντες το 1998 έκαναν την πρώτη τους εγγραφή στον «δικέφαλο». Από την Φραγκίστα εντάχτηκε στην ομάδα ο Μάρκος Κουρκούνης(2000), ο οποίος άρχισε από την Ποταμιά. Τρεις παίχτες αποκτήθηκαν από τα Άγραφα. Πρόκειται για τους: Λάμπρο Κατσαρό(1996), Βαγγέλη Ζανιά(1997) και Πάνο Μπλέντζο(1998). Ο Ζανιάς έχει επίσης παίξει στο Κεράσοβο και ο Μπλέντζος στην Παλαιοκατούνα και τον Απεραντιακό.
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-grNZRFRydK0/WYMwIA5e55I/AAAAAAAD-QU/KVV3DzGVpdk2N_MoK4SSI14ys1n_TnssQCLcBGAs/s1600/b2.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)