Λίγες ημέρες βρισκόμαστε πριν την έναρξη του πρωταθλήματος της Γ΄ Εθνικής. Όσον αφορά τον 4ο Όμιλο οι ομάδες ετοιμάζονται για την πρεμιέρα. Ξεχωρίζει η ανάληψη της τεχνικής ηγεσίας του Γιάννη Μπουρνάκα από τον Α.Ο. Σελλάνων.
O A.O. Θήβα έλυσε την συνεργασία του με τους: Μάριο Σελμανάι, Γιάννη Κωτσερίδη, Λευτέρη Τζωρτζάτο και Αλέξανδρο Ρέτσο.
Τα τελευταία φιλικά των ομάδων του 4ου Ομίλου:
Απόλλων Λάρισας-Αχιλλέας Φαρσάλων 3-1(Διβανές, Μαυριάς, Τσιλούλης-Μανιώτης)
Αλμυρός-Ρήγας Φεραίος 2-0(Κοντοβάς, Νάκας)
Ταμυναΐκός Αλιβερίου-Αμβρυσσέας Διστόμου 1-4(Ραμπαβίλας-Κωστούλας 2, Σούκιας, Ντο Σάντος)
Ιωνικός Νικαίας-Α.Ο. Θήβα 0-0
Σέλλανα-Αναγέννηση Καρδίτσας 0-0
Διγενής Νεοχωρίου-ΝΠΣ Βόλος 0-2(Καμπαγέρο, Μάντζης)
Αγώνας Κυπέλου ΕΠΣΦ
Δάφνη Λιβανατών-Οπούντιος Μαρτίνου 3-4(Ρίζος 2, Τσίντζας-Τσόφλιος 2, Κολλάς, Χρυσαφόπουλος)
Οι τελευταίες μεταγραφές
Αμβρυσσέας Διστόμου: Βάιος Στούμπος(31χρονος αμυντικός από την Πύδνα Κίτρους), Παύλος Βαγκέλι(33χρονος επιθετικός που έπαιζε στην Αυστραλία με την West Adelaide Hellas).
Σέλλανα: Δημήτρης Κουτσόπουλος(39χρονος τερματοφύλακας με πλούσια θητεία στις επαγγελματικές κατηγορίες), Βασίλης Τζάνης(24χρονος μέσος από την Αναγέννηση Καρδίτσας), Γιάννης Μπαλαμπάνος(21χρονος μέσος που έπαιζε στην Χαμ Μπενφίκα του Λουξεμβούργου)
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-grNZRFRydK0/WYMwIA5e55I/AAAAAAAD-QU/KVV3DzGVpdk2N_MoK4SSI14ys1n_TnssQCLcBGAs/s1600/b2.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)