Πρεμιέρα με ήττα έκανε η ομάδα νέων του Λεβαδειακού. Για την 2η αγωνιστική του αντίστοιχου πρωταθλήματος της Super League ήταν μαχητική, αλλά ηττήθηκε με 2-0(Παλασκώνης στο 10΄ και Ντόκο στο 91΄) εκτός έδρας από τον Παναθηναϊκό. Ο Βαγγέλης Φράγκας χρησιμοποίησε τον Ευρυτάνα Πάνο Λιάγκα σε ολόκληρο το 90λεπτο. Ο Λιάγκας αγωνίζεται για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά στους «πράσινους», αποτελώντας ένα πολύτιμο «γρανάζι» των Βοιωτών. Ζωγράφος, Σάλαϊ(75΄ Βλαβάνιος), Τσίγκος, Λιάγκας, Μερεντίτης, Κουκουβίνος, Βήχος, Αργυρίου, Βήχος, Νίκας και Φάσας(78΄ Πόρης) αποτέλεσαν την σύνθεση του Λεβαδειακού.
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-grNZRFRydK0/WYMwIA5e55I/AAAAAAAD-QU/KVV3DzGVpdk2N_MoK4SSI14ys1n_TnssQCLcBGAs/s1600/b2.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)