Συμμετοχή στο πρωτάθλημα της Α΄ ΕΠΣ Ευρυτανίας δήλωσε ο ΠΑΟΚ Καρπενησίου.
Πέρυσι αγωνίστηκε για πρώτη σαιζόν στο Β΄ τοπικό και οι υπεύθυνοι του έκαναν πράξη τα όσα ακόυγονταν το τελευταίο διάστημα και κατέβασαν την ομάδα στο πρωτάθλημα, που θα κάνει ντεμπούτο με προπονητή τον 45χρονο Γιώργο Χρυσαφόπουλο(Φωτογραφία), ο οποίος καθοδήγησε τα τελευταία χρόνια στο Α΄ τοπικό την Κρέντη, τον Αίολο(Κυπελλούχος το 2014) και τα Άγραφα, έχοντας διατελέσει και ενωσιακός. Θα κατέβει με νέα παιδιά επί το πλείστον και η παρουσία του μόνο ευχάριστη είδηση μπορεί να αποτελέσει.
Η ακαδημία ιδρύθηκε πριν λίγα χρόνια από τους προπονητές του Λάκη Αναστασόπουλο και Γιώργο Χρυσαφόπουλο, κλείνοντας πρόσφατα σημαντική συνεργασία με τον ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης.
Πέρυσι αγωνίστηκε για πρώτη σαιζόν στο Β΄ τοπικό και οι υπεύθυνοι του έκαναν πράξη τα όσα ακόυγονταν το τελευταίο διάστημα και κατέβασαν την ομάδα στο πρωτάθλημα, που θα κάνει ντεμπούτο με προπονητή τον 45χρονο Γιώργο Χρυσαφόπουλο(Φωτογραφία), ο οποίος καθοδήγησε τα τελευταία χρόνια στο Α΄ τοπικό την Κρέντη, τον Αίολο(Κυπελλούχος το 2014) και τα Άγραφα, έχοντας διατελέσει και ενωσιακός. Θα κατέβει με νέα παιδιά επί το πλείστον και η παρουσία του μόνο ευχάριστη είδηση μπορεί να αποτελέσει.
Η ακαδημία ιδρύθηκε πριν λίγα χρόνια από τους προπονητές του Λάκη Αναστασόπουλο και Γιώργο Χρυσαφόπουλο, κλείνοντας πρόσφατα σημαντική συνεργασία με τον ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης.
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-grNZRFRydK0/WYMwIA5e55I/AAAAAAAD-QU/KVV3DzGVpdk2N_MoK4SSI14ys1n_TnssQCLcBGAs/s1600/b2.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)