ΑΠΟΚ, Κρέντη και Μυρίκη ακολούθησαν τον Αίολο στα ημιτελικά του κυπέλλου Ευρυτανίας, τα οποία θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 8 και 9 Οκτωβρίου. Ο ΑΠΟΚ συνέτριψε ξανά τον Παναγραφιωτικό με 6-0, σκοράροντας όλα τα τέρματα του στο πρώτο ημίχρονο. Κρέντη και Φραγκίστα αναδείχτηκαν ισόπαλοι με 2-2, ενώ στο 1-1 έμειναν Ποταμιά και Μυρίκη. Οι νίκες όμως Κρέντης και Μυρίκης στους πρώτους προημιτελικούς τους έδωσαν την πρόκριση. Στους «4» τα ζευγάρια είναι τα εξής: Μυρίκη-Αίολος και ΑΠΟΚ Βελούχι-Κρέντη.
Προημιτελική Φάση
2η αγωνιστική
ΑΠΟΚ Βελούχι-Παναγραφιωτικός 6-0
Κρέντη-Φραγκίστα 2-2
Ποταμιά-Μυρίκη 1-1
Ημιτελική φάση
Μυρίκη-Αίολος
ΑΠΟΚ Βελούχι-Κρέντη
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-bsGsx4tZW6U/VrirI9c2vcI/AAAAAAADRsU/LgWHogbY7NE/s1600/mponiasdiaf1.jpg)