Ο πρώην διαιτητής της ΕΠΣ Ευρυτανίας Τριαντάφυλλος Τίκας μετά το περυσινό Ηρακλής-Παναιτωλικός θα διευθύνει για 2η φορά στην καριέρα του αγώνα της Super League, στους πίνακες του οποίου συγκαταλέγεται από φέτος. Ο Καρδιτσιώτης ρέφερι θα σφυρίξει τον αγώνα της 5ης αγωνιστικής Λεβαδειακός-Κέρκυρα(Κυριακή 25/9, 18:15 στο Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς). Βοηθοί διαιτητές θα είναι οι: Αντώνης Διπλάρης(Καρδίτσας) και Παναγιώτης Κασσαβέτης(Αιτωλοακαρνανίας) με 4ο διαιτητή τον Αθηναίο Θανάση Νικολακόπουλο. Ο κ. Τίκας ήταν 4ος διαιτητής στο ματς της 3ης αγωνιστικής Λάρισα-Ηρακλής(2-2).
![](https://3.bp.blogspot.com/-Ex0eGGV4-NE/V4eJLmJjL1I/AAAAAAADi-8/yhicEDJX6aQWqszapcQnFMbXHNU5ufDRwCLcB/s1600/arxontis2.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-bsGsx4tZW6U/VrirI9c2vcI/AAAAAAADRsU/LgWHogbY7NE/s1600/mponiasdiaf1.jpg)