![](https://3.bp.blogspot.com/-o_vT6ah-d_E/V-qhKzS9KRI/AAAAAAADo6M/LrzKJ2y7drICg_EPlJvQ3uuXqoXOBZwrwCLcB/s200/%25CE%25B1%25CF%2581%25CF%2587%25CE%25B5%25CE%25AF%25CE%25BF%2B%25CE%25BB%25CE%25AE%25CF%2588%25CE%25B7%25CF%2582.png)
Η Κρεντιώτισσα Κατερίνα Λάππα κάνει τα πρώτα της ποδοσφαιρικά βήματα. Η 18χρονη προπονείται εδώ και κάποιο διάστημα με την ομάδα του Ποσειδώνα Γλυφάδας, η οποία αγωνίζεται στο πρωτάθλημα της Α΄ Εθνικής και το μέλλον της νεαρής σε αυτόν τον χώρο προδιαγράφεται λαμπρό. Η Λάππα ασχολήθηκε πέρυσι με την διαιτησία στην Ευρυτανία και είχε αφήσει και εκεί αρκετά θετικές εντυπώσεις, όμως φαίνεται πως την κέρδισε το ποδόσφαιρο. Προπονητής του Ποσειδώνα είναι ο παλαίμαχος άσος του Ολυμπιακού Γιώργος Βαΐτσης.
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-bsGsx4tZW6U/VrirI9c2vcI/AAAAAAADRsU/LgWHogbY7NE/s1600/mponiasdiaf1.jpg)