Δυο μέλη της εκτελεστικής επιτροπής της ΕΠΣ Ευρυτανίας διατέλεσαν τις προηγούμενες ημέρες παρατηρητές αγώνα στην Γ΄ Εθνική. Ο Βασίλης Κατσίκης ήταν στο παιχνίδι της 2ης αγωνιστικής του 2ου Ομίλου Α.Ε. Καραϊσκάκης-Θεσπρωτός(1-0, ματς, στο οποίο σφύριξε ο δικός μας Κώστας Διώτης) , ενώ ο Νίκος Δροσίνης στο παιχνίδι Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου-Ένωση Απολλωνίου/Ιστιαίας(3-1) για την 3η αγωνιστική του 3ου Ομίλου.
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-bsGsx4tZW6U/VrirI9c2vcI/AAAAAAADRsU/LgWHogbY7NE/s1600/mponiasdiaf1.jpg)