Ο ΠΑΟΚ Καρπενησίου γνώρισε την ήττα με 2-1 από τον Αριστέα Άργους και έμεινε στους 4 βαθμούς(4η θέση) στην κατηγορία 1998-2000. Σε περίπτωση νίκης θα προκρινόταν στον μεγάλο τελικό. Αυτό ήταν το τελευταίο ματς των Ευρυτάνων για την φάση των ομίλων στην κατηγορία 1998-2000.
Ισοφάρισε σε 1-1 ο Κώστας (Γ) Χρυσαφόπουλος, ενώ αγωνίστηκαν για την ομάδα του Γιώργου Χρυσαφόπουλου οι: Φεγγούλης, Πλεξίδας, Μπλέντζος, Κεφαλάς, Πάτρου, Καββαδίας, Μπουμπουρής, Χρυσαφόπουλος Κ., Χρυσαφόπουλος Χ., Καραμπάς και Πλάκας.
Φωτογραφίες: Λάμπρος Κατσαρός
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-bsGsx4tZW6U/VrirI9c2vcI/AAAAAAADRsU/LgWHogbY7NE/s1600/mponiasdiaf1.jpg)
![](https://4.bp.blogspot.com/-ER13cKfQ13k/Ui9Pi58qAtI/AAAAAAABbrA/grrTpD2O-lY/s1600/camelotnew1.jpg)