Η Ακαδημία Ποδοσφαίρου Καρπενήσι 2002 πραγματοποιεί νέες πολύ καλές εμφανίσεις στο τουρνουά της Boca Sport. Στην κατηγορία 2001-2002 έφτασε τους 4 βαθμούς(1 νίκη-1 ισοπαλία), επικρατώντας με 3-1 του Εθνικού Πειραιώς.
Σκόραραν οι: Θανάσης Τριανταφύλλου, Γιώργος Σερπάνος και Γιάννης Μάκκας. Αύριο(27-6) θα παίξει με τον Αριστέα Άργους και με τον Κένταυρο Βριλησσίων. Στην κατηγορία 2003-2004 η Ακαδημία ηττήθηκε με το ίδιο σκορ, όπως με τον Κένταυρο Βριλησσίων και συγκεκριμένα με 2-0 από τον Αθηναϊκό, μη έχοντας βαθμολογική συγκομιδή. Τα επόμενα παιχνίδια της είναι με τον Εθνικό και τον Αριστέα Άργους. Τέλος προελαύνει με 6 πόντους η ομάδα 2005-2006, η οποία συνέτριψε με 5-0 τον Εθνικό. Ο Κώστας Σερπάνος πέτυχε δυο γκολ, ενώ από ένα έβαλαν οι: Ναπολέων Μουρτογιάννης, Βασίλης Τσάμης και Χαράλαμπος Μπαρμπούτης. Τα αυριανά ματς για τους πιτσιρικάδες των Δημήτρη Αντωνίου και Χρήστου Καλαμπάκα θα είναι ενάντια σε Αριστέα Άργους και Κένταυρο Βριλησσίων.
Φωτογραφίες: Παναγιώτης Κολλημένος
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-bsGsx4tZW6U/VrirI9c2vcI/AAAAAAADRsU/LgWHogbY7NE/s1600/mponiasdiaf1.jpg)
![](https://4.bp.blogspot.com/-ER13cKfQ13k/Ui9Pi58qAtI/AAAAAAABbrA/grrTpD2O-lY/s1600/camelotnew1.jpg)