![](http://4.bp.blogspot.com/-v58mEmjkClk/Vev1gnQ2zII/AAAAAAAC--k/Ulj_1VSeadY/s200/timpaki1.jpg)
Στον Α.Ο. Τυμπακίου, ομάδα της Α1΄ ΕΠΣ Ηρακλείου συνεχίζει την καριέρα του ο Μπάμπης Θαμνόπουλος, που πέρασε πριν μερικά χρόνια από την Ευρυτανία για «λογαριασμό» του Απεραντιακού. Ο 35χρονος Κατερινιώτης αμυντικός χαφ ήταν αρχηγός της Πύδνας Κίτρους, με την οποία κατέκτησε την άνοδο στην Γ΄ Εθνική, αλλά και το κύπελλο Πιερίας. Ο Α.Ο.Τ αντιμετώπισε σε φιλικά ματς μάλιστα και τον ΟΦΗ και τον Εργοτέλη.
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://3.bp.blogspot.com/-nCPajzhYsbA/VQnGqY7ZlvI/AAAAAAACekY/bY8D3UhNrfE/s1600/beliardaaa.gif)
![](http://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)