Μεταγραφή στον Διόνυσο πραγματοποίησε ο Ευρυτανικής καταγωγής Τάσος Κωστούλας, που την περασμένη σαιζόν έπαιξε σε 3 παιχνίδια στην Α΄ ΕΠΣΕ με τα Άγραφα.
Θα αγωνίζεται στα γήπεδα της Ανατολικής Αττικής ξανά και συγκεκριμένα στο Β΄ τοπικό. Ο Κωστούλας έχει αγωνιστεί επίσης στις ακαδημίες της Φέγενορντ, στον ΑΠΟ Νικολακάκης, στον ΠΑΟ Καματερού, στην Ελπίδα Αναργύρων, στην Ελπίδα Ασπροπύργου και στην Α.Ε. Ζεφυρίου. Προπονητής του Διόνυσου είναι ο Βαγγέλης Κουτσογιάννης.
Τα στατιστικά του στην Ευρυτανία
Τάσος Κωστούλας(Επιθετικός, 28 ετών)
Περίοδος
|
Ομάδα
|
Κατ.
|
Συμμ.
|
Γκολ
|
2009-2010
|
Άγραφα
|
Α΄ ΕΠΣΕ
|
13
|
8
|
2011-2012
|
Άγραφα
|
Α΄ ΕΠΣΕ
|
19
|
22
|
2014-2015(Β΄)
|
Άγραφα
|
Α΄ ΕΠΣΕ
|
3
|
0
|
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://3.bp.blogspot.com/-nCPajzhYsbA/VQnGqY7ZlvI/AAAAAAACekY/bY8D3UhNrfE/s1600/beliardaaa.gif)
![](http://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)