Στο πρωτάθλημα της Γ΄ ΕΠΣ Αχαΐας (4ος Όμιλος) αγωνίζεται φέτος ο Παναγιώτης Βλάχος. Ο 27χρονος αμυντικός αγωνίστηκε στον ΑΠΟΚ κατά το παρελθόν, όντας φοιτητής στο ΤΕΙ Δασοπονίας.
Κατέγραψε από το 2007 έως το 2010 76 συμμετοχές στο Περιφερειακό Πρωτάθλημα (4ος Όμιλος)και πέτυχε 1 τέρμα. Ήταν βασικό στέλεχος σε 2 παραμονές του «ιστορικού», κερδίζοντας και 3 κύπελλα. Η φετινή του ομάδα είναι η Α.Ε. Καλάβρυτα (Από όπου και κατάγεται), από τα οποία και είχε έρθει στους Καρπενησιώτες πριν 8 χρόνια. Μάλιστα έχει βρει τον δρόμο προς τα δίχτυα 1 φορά ενάντια στο Δρέπανο (Νίκη με 2-0). Μέλος των Καλαβρύτων είναι και ο δίδυμος αδερφός του Αγγελής.
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-iziUPztVc14/VI76IwascWI/AAAAAAACTC0/SUGAko_hJyk/s1600/kokotinisdiaf2.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-BlVCrg_XokE/UkIL8kMG7qI/AAAAAAABc_I/rM65Po9nQvs/s1600/lappas2.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-DjwvnfJI8J8/TXu7fvKlPNI/AAAAAAAAAiU/EZVs4__P_bk/s1600/cinematel.gif)