Σε φιλική προπόνηση tae kwon do sparing που έγινε στις 10 Ιανουαρίου στο υπερσύχρονο γυμναστήριο «Βάϊος Κουκουλέτσος» στην Καρδίτσα συμμετείχε ο Α.Σ. Tae kwon do Ευρυτανίας του Νίκου Ζαρμακούπη. Συμμετείχαν επίσης σύλλογοι από τον Αμπελώνα, τον Βόλο, τα Τρίκαλα, την Λάρισα, την Αράχωβα και την Καρδίτσα. Στόχος της προπόνησης ήταν η καλύτερη προπόνηση για το διεθνές πρωτάθλημα G1, που πραγματοποιήθηκε στην Θεσσαλονίκη.
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-iziUPztVc14/VI76IwascWI/AAAAAAACTC0/SUGAko_hJyk/s1600/kokotinisdiaf2.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-BlVCrg_XokE/UkIL8kMG7qI/AAAAAAABc_I/rM65Po9nQvs/s1600/lappas2.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-DjwvnfJI8J8/TXu7fvKlPNI/AAAAAAAAAiU/EZVs4__P_bk/s1600/cinematel.gif)