Την φανέλα της ομάδας νέων του Ορφέα Αιγάλεω φορά ο νεαρός Αλέξανδρος Κετσιλής. Είναι γεννημένος το 1999 και αγωνίζεται στο αντίστοιχο πρωτάθλημα της ΕΠΣΑ(5ος Όμιλος). Πρόσφατα αποβλήθηκε στην εκτός έδρας ήττα με 3-1 από τον Γ.Σ. Καισαριανής και τιμωρήθηκε με τρεις αγωνιστικές. Η ανδρική ομάδα του Ορφέα συμμετέχει στο πρωτάθλημα της Γ΄ ΕΠΣΑ.
Είναι γιος του Κώστα Κετσιλή, ο οποίος έχει συμβάλλει κατά το παρελθόν κατά πολύ στο Ευρυτανικό ποδόσφαιρο και την ομάδα της Φραγκίστας, της οποίας υπήρξε προπονητής.
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-iziUPztVc14/VI76IwascWI/AAAAAAACTC0/SUGAko_hJyk/s1600/kokotinisdiaf2.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-BlVCrg_XokE/UkIL8kMG7qI/AAAAAAABc_I/rM65Po9nQvs/s1600/lappas2.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-DjwvnfJI8J8/TXu7fvKlPNI/AAAAAAAAAiU/EZVs4__P_bk/s1600/cinematel.gif)