Την πρώτη του συμμετοχή με τα χρώματα της Αναγέννησης Άρτας κατέγραψε ο Δημήτρης Κατσαδούρος. Ο Ευρυτάνας άσος αγωνίστηκε ως βασικός και ο coach Νίκος Λάππας τον αντικατέστησε στο 82΄ με τον Χρήστο Σταμούλη. Η ομάδα του 26χρονου άσου ηττήθηκε με 0-1 από τον Δωτιέα Αγιάς για τον 2ο Όμιλο της Γ΄ Εθνικής, υποχωρώντας 7 θέσεις. Ο «Κάτσα» είχε καταγράψει ακόμη 8 συμμετοχές στον ίδιο όμιλο φέτος με τον Εθνικό Φιλιππιάδας. Η Αναγέννηση βρίσκεται στο +5 από την γραμμή της παραμονής.
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-iziUPztVc14/VI76IwascWI/AAAAAAACTC0/SUGAko_hJyk/s1600/kokotinisdiaf2.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-BlVCrg_XokE/UkIL8kMG7qI/AAAAAAABc_I/rM65Po9nQvs/s1600/lappas2.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-DjwvnfJI8J8/TXu7fvKlPNI/AAAAAAAAAiU/EZVs4__P_bk/s1600/cinematel.gif)